Parafia Krzyża Świętego i Matki Bożej Bolesnej w Dębicy

A
A
A

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Papieskie Dziecko Misyjne Dzieci, dąży do rozpalenia w sercach katolickich dzieci miłości do misji oraz poczucia solidarności, tak duchownej, jak i materialnej, wobec rówieśników na całym świecie. Dzieci poprzez swoją modlitwę, ofiarowane cierpienie, które pojawia się w ich życiu wspierają duchowo misjonarzy i wypraszają skuteczność głoszonego przez nich Słowa Bożego. Podczas wspólnych spotkań dzieci pogłębiają przyjaźni z Jezusem oraz pogłębiają swoją wrażliwość na potrzeby bliźnich podejmując dobre uczynki. Dzieci należące do Kółka Misyjnego wspiera także materialnie misje organizując m.in. loterię, systematycznie odkładając swój “grosik”, biorąc udział w kolędowaniu misyjnym.

Spotkania Kółka Misyjnego w naszej parafii odbywają się we wtorki i piątki w godz. 14:20-15:15 w sali nr 7 w Publicznej Szkole Podstawowej nr. 5. Dzieci uczestniczące w spotkaniach oprócz formacji duchowej, angażują się w przygotowanie liturgii Eucharystycznej w I środy
i III niedziele miesiąca oraz podejmą liczne inicjatywy na terenie parafii i szkoły. Kółko Misyjne prowadzi s. Małgorzata Łacna i Monika Kraszkiewicz.

Msze św. niedziele i święta

7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 18:00

Poniedziałek - sobota

6:00, 6:30, 7:00, 18:00

Dokumenty potrzebne do Sakramentów Świętych

Wirtualny spacer

Linki

Caritas Caritas Caritas

Projekt i wykonanie: sogy.pl