1. „Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy nie zginął ale miał życie wieczne”(J 3,16). Stało się coś niewyobrażalnego – przyszedł do nas Bóg! Przeżywamy dzień wielkiej, szczególnej i niepowtarzalnej radości, że Bóg objawił się i przemówił przez Syna. Niech świąteczna radość wypełnia nasze serca.

 

  1. Jutro drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. To dzień imienin Ks. Szczepana.
  • Msze św. jutro będą według porządku niedzielnego. Składka na tacę będzie przeznaczona na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

 

  1. Najbliższa niedziela to święto Najświętszej Rodziny z Nazaretu. Będziemy modlić się za wszystkie małżeństwa i rodziny naszej Parafii. Na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy małżonków, którzy w tym roku obchodzili jubileusz 25 i 50-lecia małżeństwa. Będziemy wspólnie dziękować Bogu za przeżyte w sakramentalnym związku lata i prosić o zdrowie i błogosławieństwo na dalsze życie.
  • W niedzielę przypada święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Tradycyjne poświęcenie wina będzie po każdej Mszy św.

 

  1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie świątecznego wystroju naszego kościoła. Dziękujemy Nadleśnictwu Dębica, za bezpłatne przekazanie choinek, które zdobią kościół i wszystkim, którzy wykonali szopkę, oraz świąteczne dekoracje.
  • Paniom z Parafialnego Oddziału Caritas dziękujemy za przygotowanie paczek świątecznych dla potrzebujących. Dziękujemy za dary zbierane w sklepach: Jubilatka 9, Delikatesy, Biedronka, „abc” po sąsiedzku, Firmie „Sokołów” SA i Hurtowni owoców i warzyw p. Ignacego Smaś.
  • Dziękujemy Opiekunom i dzieciom z Ogniska Misyjnego za piękne kartki świąteczne dla podopiecznych Caritasu i osób chorych.

 

  1. Drogim naszym Parafianom i wszystkim Gościom życzymy BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT. Niech będą pełne radości, pokoju i miłości. Niech Boża Dziecina hojnie obdarza Wasze Rodziny i każdego z Was błogosławieństwem i wszelkimi potrzebnymi darami.