1. W dzisiejszą Niedziele odbywa się liczenie wiernych w kościele a po Mszach Świętych przy naszej świątyni ma miejsce zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Dziękujemy członkom Rady Duszpasterskiej oraz młodzieży z Grupy Apostolskiej za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki i liczeniu wiernych.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
 • Poniedziałek: Św. Wincentego a Paulo, prezb.,
 • Wtorek: Św. Wacława, męcz.,
 • Środa: Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;
 • Czwartek: Św. Hieronima, prezb. i doktora Kościoła;
 • Piątek: Św. Teresy od Dzieciątka Jezus;
 • Sobota: Św. Aniołów Stróżów;
 1. Spotkania w tym tygodniu:
 • Rodziców kandydatów do bierzmowania klas VIII – poniedziałek po Mszy Świętej o godz. 18.00 w kościele parafialnym.
 • Zbiórka aspirantów i ministrantów – poniedziałek po Mszy Świętej o godz. 18.00
 • Osób, którzy chcą w naszej parafii przygotowywać dziecko do I Komunii Św., – wtorek o godz. 18.00.
 • DSM – sobota, o godz. 10.00 w salce w Domu Parafialnym.
 1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00 a po niej Msza Św. sprawowana w intencjach Nowennowych.
 2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. Spowiedź w Czwartek od godz. 17.00 natomiast w Pierwszy Piątek od godz. 16.00. Z racji I Piątku kancelaria jest nieczynna. Do chorych z posługą udamy się: Ks. Piotr we wtorek, Ks. Mariusz we czwartek od godz. 14.00, ks. Szczepan w sobotę od godz. 9.00. Wizyta u chorych, których odwiedza ks. Proboszcz w tym miesiącu zostaje odwołana. W najbliższy Piątek rozpoczynamy miesiąc Październik. Wszystkich, a zwłaszcza dzieci i młodzież zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które w naszym kościele odprawiane będą codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy także do odmawiania Różańca Św. przy kapliczkach albo rodzinnie w naszych domach.
 3. Chór parafialny ogłasza nowy nabór. Próby odbywają się w Poniedziałki i Piątki po Mszy Świętej wieczornej w domu parafialnym. Chętnych prosimy o kontakt z Panem Organistą lub z ks. Piotrem.
 4. Zapraszamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” polecamy rozmowę z prowincjałem polskich dominikanów oraz reportaż o Romach z którymi spotkał się papież Franciszek. W tygodniku „Niedziela” polecamy artykuły: Pomoc w obronie religii oraz Przepis Franciszka na Europe. Polecamy również najnowszy numer „Małego Gościa Niedzielnego” z ciekawym dodatkiem.
 5. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę, a także za wpłaty na konto parafialne.