1. Przeżywamy Październikmiesiąc modlitwy różańcowej. Wszystkich, a zwłaszcza dzieci i młodzież zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które w naszym kościele odprawiane są codziennie o godz. 17.30.
 2. Zbliża się Listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Przy wyjściu z kościoła można zabrać karty wypominkowe, na które wpisujemy naszych zmarłych, których będziemy polecać Bożemu Miłosierdziu w modlitwie w Listopadzie oraz przez cały rok – w Niedziele i Środy. Kartki, czytelnie zapisane można składać w zakrystii lub złożyć do skrzynki umieszczonej w poczekalni kancelarii w godzinach jej otwarcia. Karty wypominkowe można również pobrać ze strony internetowej naszej parafii. Kliknij: WYPOMINKI
 3. W tym tygodniu wspominamy:
 • Poniedziałek: Św. Franciszka z Asyżu;
 • Wtorek: wspomnienie św. s. Faustyny Kowalskiej;
 • Czwartek: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. W tym dniu z racji Pierwszego Czwartku miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe połączone z Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji nowych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych.
 1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00 a po niej Msza Św. sprawowana w intencjach Nowennowych. Ofiary składane na tace przeznaczone będą na cele misyjne.
 2. W przyszłą Niedzielę obchodzić będziemy w całej Ojczyźnie Dzień Papieski. W tym dniu, poprzez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspieramy materialnie zdolną młodzież pochodzącą z niezamożnych rodzin.
 3. Spotkania w tym tygodniu:
 • Zbiórka LSO – poniedziałek, po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 • Rycerstwo Niepokalanej – środa, po wieczornej Mszy Św.
 • DSM – sobota, o godz. 10.00 w salce w Domu Parafialnym.
 1. W najbliższy wtorek wyjątkowo kancelaria parafialna będzie czynna bezpośrednio po wieczornej Mszy Św.
 2. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” polecamy tekst prostujący nieprawdziwe informacje o autorze Jezusa Miłosiernego – Eugeniuszu Kazimirowskim. W tygodniku „Niedziela” polecamy artykuł: Kierownik duchowy poszukiwany oraz Na co umierają Polacy. Dla dzieci jest nowy numer „Promyczka dobra” i Mały Gość Niedzielny.
 3. W ubiegłym tygodniu odeszli do Domu Pana: śp. Anna Kurek z ul. Paderewskiego, śp. Maria Pietrzyk z ul. Brzegowej oraz śp. Tadeusz Dobosz z ul. Sikorskiego. „Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie”.