1. Przeżywamy Październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które w naszym kościele odprawiane są codziennie o godz. 17.30.
 2. Dzisiaj po raz 21 obchodzimy w całej Ojczyźnie Dzień Papieski. Poznajemy nauczanie św. Jana Pawła II, a poprzez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspieramy materialnie zdolną młodzież pochodzącą z niezamożnych rodzin. Jest to nasz wkład w budowanie „żywego pomnika” Ojca Świętego Jana Pawła II i okazja do okazania bezinteresownego dobra. „Bóg zapłać” za składane dziś do puszek ofiary na ten cel. Dziś również w całym kraju odbywają się Marsze dla Życia i Rodziny. Dlatego Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na godz. 17.30 na Nabożeństwo Różańcowe w intencji Rodzin i Życia Poczętego.
 3. W Środę zapraszamy na październikowe Nabożeństwo Fatimskie: Różaniec o godz. 17.30, Msza św. z homilią oraz procesja z Figurą Pani Fatimskiej wokół kościoła.
 4. W Czwartek będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej – doroczne święto nauczycieli, wychowawców, katechetów i pracowników oświaty. Modlitwą – zwłaszcza na różańcu – otaczamy tych, którzy przekazują wiedzę i przekazują wartości młodemu pokoleniu.
 5. Przy wyjściu z kościoła można zabrać Wypominki. Kartki, czytelnie zapisane można składać w zakrystii lub złożyć do skrzynki umieszczonej w poczekalni kancelarii w godzinach jej otwarcia. Karty wypominkowe można również pobrać ze strony internetowej naszej parafii. Kliknij tutaj: Pobierz Wypominki
 6. W tym tygodniu wspominamy:
 • Środa: bł. Honorata Koźmińskiego, prezb.;
 • Piątek: Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i Doktor Kościoła;
 • Sobota: Św. Jadwigi Śląskiej, Patronki naszego miasta;
 1. Spotkanie Ogniska Misyjnego w Sobotę o godz. 10.00 w sali w Domu Parafialnym.
 2. W niedzielę, 17 października Parafia Św. Jadwigi przeżywać będzie Odpust Parafialny. Suma odpustowa będzie sprawowana godz. 12.00. Natomiast o godz. 13.00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Dębicy zostanie odprawiona Msza Św. w int. rodziców, którzy doświadczyli utraty dziecka a bezpośrednio po niej, na Cmentarzu przy ul. Wielopolskiej odbędzie się poświęcenie pomnika „Dzieci Utraconych” i pogrzeb dzieci martwo urodzonych, pozostawionych w szpitalu, których rodzice zrezygnowali z prawa do pogrzebu we własnym zakresie.
 3. W „Gościu Niedzielnym” polecamy artykuły o Dzieciach utraconych oraz historię Marka Grechuty. W „Niedzieli” polecamy artykuł: Czy Różaniec Zbawia oraz Kościół oczami świeckich. Dla dzieci jest nowy numer „Promyczka Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”. Są jeszcze do nabycia okolicznościowe książki: Wszystko o Prymasie Tysiąclecia. Ofiara: 10 zł.
 4. W ubiegłym tygodniu odeszli do Domu Pana: śp. Jolanta Żyła z ul. Witosa oraz śp. Aniela Misztal z ul. 3 Maja. „Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie”.