W dniu 31.01.2020 r. Dzieci i Przyjaciele Ogniska Misyjnego „ Misyjne Anioły” działającego w naszej parafii, śpiewem, tańcem, uśmiechem i głębokim przesłaniem prowadziły nas przez wszystkie kontynenty świata, gdzie Jezus pragnie i rodzi się nieustannie. Inscenizacja „ I ty stań się Betlejem” zaprosiła nas do uczynienia w naszych sercach skołatanych cierpieniem, niepewnością jutra, brakiem zrozumienia, odczuwalnym osamotnieniem podczas trwającej pandemii ciepłego miejsca, gdzie Boża Dziecina ogrzeje swoje rączki z zimna. Jak tego dokonać? Jak dać Mu schronienie? Zobaczcie sami w jaki sposób w sercu Waszym może powtórzyć się cud z Betlejem (zapraszamy do obejrzenia nagrania).

Na koniec z serca dziękujemy zarówno tym, którzy swoimi talentami jak i materialnymi ofiarami razem z nami przyczynili się do stworzenia nowej możliwości radosnego głoszenia Dobrej Nowiny dzieciom z krajów misyjnych. Dziękujemy również Tomaszowi Soleckiemu i Antoniemu Kraszkiewiczowi za piękne zdjęcia i nagranie wideo.

Z wdzięcznością za radość wspólnego świętowania i darem naszej modlitwy Dzieci i Młodzież z Ogniska Misyjnego, Lena Goleń, Monika Kraszkiewicz, s. Małgorzata Łacna

sml

fot. T. Solecki