1. Przeżywamy Oktawę Wielkanocy, czyli czas do przyszłej niedzieli, którą będziemy obchodzić jako niedzielę Miłosierdzia Bożego. Do tej Uroczystości przygotowujemy się przez nowennę i codzienne odmawianie koronki do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
  Z racji Oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje nas post – wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  Składka na tacę dziś przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
 1. W czwartek – 13-ty dzień miesiąca, zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę świętą, a po niej  na różaniec fatimski.
 1. W piątek na Mszę świętą o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania i ich rodziców.
 1. Przyszła niedziela Miłosierdzia Bożego to Diecezjalne Święto Caritas. Zbiórka do puszek w tym dniu będzie przeznaczona na Caritas Diecezji Tarnowskiej.
 1. W najbliższą niedzielę w Parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy uroczystość odpustowa – uroczysta Msza św. – suma odpustowa o godz. 11.00.
 1. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej zwłaszcza bardzo ciekawych – świątecznych numerów „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” z tekstami dotyczącymi zmartwychwstania Chrystusa i istoty Świąt Wielkanocnych.. Jest także kieszonkowych rozmiarów modlitewnik z modlitwami do Jezusa Miłosiernego oraz książka o apostołce miłosierdzia – Siostrze Faustynie.
 1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę. Dziękujemy także za wpłaty na konto parafialne.
 1. W ubiegłym tygodniu odeszły do Domu Pana śp. Weronika Basara z ul. Sportowej, której pogrzeb będzie jutro i śp. Janina Lisak z ul. Sikorskiego, której pogrzeb będzie w środę. Polećmy je Miłosierdziu Bożemu: ”Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie”.

 

Kochani Parafianie i nasi Goście!

Życzymy WAM Wszystkim głębokiego i pobożnego przeżycia ŚWIĄT PASCHALNYCH.