1. „Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy nie zginął ale miał życie wieczne”(J 3,16). Stało się coś niewyobrażalnego – przyszedł do nas Bóg! Przeżywamy dzień wielkiej, szczególnej i niepowtarzalnej radości, że Bóg objawił się i przemówił przez Syna. Niech świąteczna radość wypełnia nasze serca.

 

  1. Jutro drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. To dzień imienin Ks. Szczepana Wierzbickiego. Msze św. jutro będą według porządku niedzielnego. Na Mszy św. o godz. 11.30 będzie Rozesłanie kolędników misyjnych. Mali Kolędnicy odwiedzą z kolędą misyjną nasze domy 27 i 28 grudnia w godzinach od 10.00 do 15.00. Zebrane przy tej okazji ofiary są pomocą dzieciom w krajach misyjnych. Prosimy o życzliwe przyjęcie naszych kolędników.  Składka na tacę będzie przeznaczona na papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

 

  1. W przyszłą niedzielę – w Uroczystość Świętej Rodziny na Mszę św. o godz. 10.00 zapraszamy małżonków, którzy w tym roku obchodzili jubileusz 25 i 50-lecia małżeństwa. Będziemy wspólnie dziękować Bogu za przeżyte w sakramentalnym związku lata i prosić o zdrowie i błogosławieństwo na dalsze życie.

 

  1. Drogim naszym Parafianom i wszystkim Gościom życzymy BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT. Niech będą pełne radości, pokoju i miłości. Niech Boża Dziecina hojnie obdarza Wasze Rodziny i każdego z Was błogosławieństwem i wszelkimi potrzebnymi darami.